ВОЄННИЙ СТАН

Оголошено конкурс на посади директорів Бурштинської ЗОШ №1 та Бурштинської ЗОШ №3

Оголошено конкурс на посади директорів Бурштинської ЗОШ №1 та Бурштинської ЗОШ №3

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад директорів закладів загальної середньої освіти:

 

  1. Найменування і місцезнаходження закладів, у яких оголошується конкурс на заміщення вакантних посад директорів:

– Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бурштинської міської ради Івано-Франківської області; вул. Бандери, 58-а, м.Бурштин Івано-Франківської області, 77111.

– Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Бурштинської міської ради Івано-Франківської області; вул. Коновальця, 1, м.Бурштин Івано-Франківської області, 77111

 

  1. Найменування посади та умови оплати праці: директор закладу загальної середньої освіти, посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (зі змінами).

Директору закладу загальної середньої освіти здійснюються виплати, визначені ст.57 Закону України «Про освіту», встановлюється надбавка відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів» (зі змінами), а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

 

  1. Кваліфікаційні вимоги до директора закладу загальної середньої освіти.

Директором закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту  ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

 

  1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, строки та місце їх подання.

До відділу освіти і науки Бурштинської міської ради особисто учасником конкурсу (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) подаються такі документи:

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

–  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

–  копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

–  копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

–  копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

–  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

–  довідка про відсутність судимості;

–  довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

–  мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються з 15 березня 2021 року по 5 квітня 2021 року (включно).

 

  1. Дата, місце, етапи та тривалість проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір відбудеться  14 квітня 2021 року  за результатами:

– перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

– перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

– публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (до 15  хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Місце проведення конкурсного відбору:   м.Бурштин, вул. Бандери, 60, БК імені Т.Шевченка.

 

  1. Прізвище та ім’я, номер телефону, адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про проведення конкурсу та приймати документи для участі у конкурсі:

Тварок Наталія Богданівна, головний спеціаліст відділу освіти і науки Бурштинської міської ради.

e-mail: naukaosvita@gmail.com

Інформацію про склад конкурсної комісії можна переглянути тут

Попередній Звернення міського голови Василя Андрієшина з нагоди відзначення Дня українського добровольця

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено