Обговорено пріоритетні завдання територіальної підсистеми цивільного захисту на цивільного захисту Прикарпаття на 2018 рік

Обговорено пріоритетні завдання територіальної підсистеми цивільного захисту на цивільного захисту Прикарпаття на 2018 рік

news-image
На виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 11.01.2017 р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік», розпорядження облдержадміністрації від 15.02.2017 р «Про план основних заходів цивільного захисту області на 2017 рік» сьогодні у залі засідань управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки відбулася нарада з питань цивільного захисту.

Розглядалися результати роботи Івано-Франківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у 2017 році та визначення основних завдань на 2018 рік.

Участь у роботі взяли заступник директора департаменту – начальник управління захисту населення і територій департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України О. Лещенко, керівники територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту регіонального рівня, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, члени регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, представники управління ДСНС України в області, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, керівники структурних підрозділів з питань цивільного захисту райдержадміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення, представники районних (міських) підрозділів управління ДСНС України в області, голови об’єднаних територіальних громад, місто Бурштин на даній нараді представляв перший заступник міського голови Володимир Гулик.

Із доповідями про результати роботи керівного складу та готовності сил цивільного захисту Івано-Франківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у 2017 році, визначення основних завдань на 2018 рік виступили начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький та начальник управління ДСНС України області Володимир Чернецький.

Також відбулося нагородження кращих службовців сфери цивільного захисту відзнаками ДСНС України та грамотами обласної державної адміністрації.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено