ВОЄННИЙ СТАН

Новий дитячий простір з цифровим оснащенням

Новий дитячий простір з цифровим оснащенням

Міський голова Василь Андрієшин підписав договір про співпрацю з громадською організацією «СТАН» в рамках проєкту «Ukraine Crisis Response – 2022» з комплексної підтримки центрів колективного проживання та громад, які приймають внутрішньо переміщених осіб.
Проєкт реалізовується організацією у п’яти громадах Івано-Франківської та Чернівецької областей, зокрема і в Бурштині.
👌В рамках співпраці «СТАНом» у громаді буде створено дитячий простір з цифровим оснащенням, що забезпечить можливість навчатись он-лайн дітям, які зараз не мають такої можливості. Допоки відбувається ремонт та облаштування простору в рамках проєкту у громаді на постійній основі уже відбуваються арт та освітні заходи для дітей та підлітків, працюють фахові психологи, які безкоштовно надають послуги психосоціальної підтримки, відбуваються заходи соціальної згуртованості та інтеграції ВПО та місцевого населення.
🤝Доєднатись безкоштовно до заходів чи отримати послуги психосоціальної підтримки від психологів можна у палаці культури «Прометей» де власне і відбувається облаштування дитячого цифрового простору.
👌Також «СТАНом» буде надано матеріали для комплексної заміни та облаштування нової системи опалення у центрі колективного проживання ВПО у Бурштині. У рамках співпраці нову систему опалення облаштовуватиме міськрада.
🤝Проект «Ukraine crisis response – 2022» реалізовується громадською організацією «СТАН» в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією «Людина в біді», за фінансової підтримки Global Affairs Canada.
Попередній Центр Довір’я упродовж 2022 року надав реабілітантам 2794 послуги

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено