Нові можливості для експортерів

Нові можливості для експортерів

Для тих, хто планує продавати свою продукцію за кордон, пропонуємо взяти участь у проєкті «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку (ЦСР)», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Зокрема,  проводиться анкетування експортоорієнтованих суб’єктів підприємницької діяльності області.

Будь-яку потрібну інформацію для вашого бізнесу може безкоштовно надати Консультаційний центр з питань експорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації (далі-Центр). Для того, щоб скористатися зручними умовами, необхідно пройти анкетування.

Для участі у проекті просимо зацікавлених суб’єктів підприємницької

діяльності до 20.07.2023 року заповнити анкету, за посиланням:

https://forms.gle/HDBKArfWXvAfRU8eA.

Виявити проблемні питання щодо відновлення виробничої та експортної діяльності місцевих та переміщених підприємств, організувати міжгалузеві консультації на обласному рівні, навчання,зустрічі з провідними експортерами області.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено