Навчальний візит за програмою «Маршрути успіхів»

Навчальний візит за програмою «Маршрути успіхів»

22 березня 2018 року в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримкою USAID відбувся навчальний візит представників громад-членів Волинського регіонального відділення «Асоціація міст України» до міста Бурштин за програмою «Маршрути успіхів» на тему: «Досвід співпраці влади, громади та бізнесу у міській громаді та селищній об’єднаній територіальній громаді».

      На зустрічі були присутні голова Бурштинської міської ради – Роксолана Джура, представники виконавчого комітету Бурштинської міської ради, директор АМЕР м.Бурштин – Олександр Бабій, виконавчий директор Волинського РВ АМУ – Самойленко Богдан Віталійович.

       Голова Бурштинської міської ради – Роксолана Джура ознайомила гостей з досягненнями міста Бурштина, напрацюваннями Бурштинської міської ради щодо плану розвитку громади, стратегією розвитку громади, Стратегією соціального партнерства та із здобутками у співпраці з бізнес-структурами.

Далі представники громад-членів Волинського регіонального відділення «Асоціація міст України здійснили оглядовий візит на Бурштинську ТЕС.

Також гості здійснили візит до Агенції місцевого економічного розвитку міста Бурштина де ознайомились із напрямками роботи Агенції, реалізованими проектами, а також зустрілись з експертами, які надали вичерпні відповіді на питання, які стосуються місцевого економічного розвитку і залучення інвестицій.

Зустріч пройшла в рамках обміну досвідом та цікавого діалогу.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено