Народний депутат України Михайло Довбенко взяв участь у нараді по питанню будівництва водогону «Галич-Бурштин»

Народний депутат України Михайло Довбенко взяв участь у нараді по питанню будівництва водогону «Галич-Бурштин»

Під час робочої поїздки в Галицький район народний депутат України Михайло Довбенко взяв участь у нараді по питанню будівництва водогону «Галич-Бурштин».

На засіданні були присутні керівники району, міський голова м. Бурштина Роксолана Джура та всі відповідальні виконавці, які задіяні в реалізації даного проекту.

Голова райдержадміністрації Микола Попович проінформував депутата про проведений конкурс проектів по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію водозабору в м.Галич та будівництво водопровідних мереж населених пунктів Галицького району. Наголошувалося, що пріоритет при визначенні переможця конкурсу надавався місцевій фірмі, яка запропонувала кращі ціну та умови. Рішенням комісії переможцем визначено ПП «Екохімсервіс» м.Івано-Франківськ.

Якість питної води нерозривно пов’язана зі здоров’ям людей. Але у багатьох населених пунктах вона не відповідає визначеним нормам. Про це заявила представник Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Світлана Дубик. Вона порівняла якісні показники питної води у містах і селах району та підкреслила, що ситуація, яка склалася на сьогоднішній день, потребує значного покращення.

Підсумовуючи нараду, Михайло Довбенко наголосив на важливості будівництва нових водопровідних мереж, що дозволить задовольнити потреби населення у воді та забезпечить якісною питною водою цілий ряд населених пунктів Галицького району. Він закликав присутніх вишукати всі можливі шляхи та ресурси для пришвидшення фінансування запланованих проектних робіт.

Джерело

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено