Народний депутат України Михайло Довбенко вручив нагороду директору Бурштинського ТЕК КНТЕУ Андрію Козаку

Народний депутат України Михайло Довбенко вручив нагороду директору Бурштинського ТЕК КНТЕУ Андрію Козаку

4 березня у м. Бурштині разом із головою райдержадміністрації Миколою Поповичем провів зустріч із педагогічним колективом Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

На початку заходу грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» було нагороджено директора цього навчального закладу Андрія Козака.

У вітальному слові Михайло Довбенко зазначив, що досягнення випускників коледжу відомі не тільки в Прикарпатті, але й далеко за його межами. «Вправність та майстерність вихованців закладу сьогодні затребувана і в сфері туризму, і в багатьох інших галузях народно господарського комплексу. А 92% працевлаштування випускників та перемоги студентів на різного рівня конкурсах – це велика заслуга педагогічного колективу, який уже 19 рік очолює Андрій Козак. Тому мені дуже приємно привітати весь колектив та вручити грамоту очільнику закладу»,- наголосив Михайло Довбенко.

Також народний депутат розповів присутнім про свою депутатську діяльність та пообіцяв сприяння у вирішенні ряду проблемних питань.

У міському Будинку культури ім. Т. Шевченка  М. Довбенко поспілкувався з представниками громади. Зустріч проходила у форматі «питання-відповідь».

Жителів м. Бурштин цікавили питання суспільно-політичної ситуації в країні, вирішення екологічних проблем в регіоні, стан доріг, також піднімалися питання, які потребують першочергового вирішення безпосередньо у Бурштині.

На завершення зустрічі Михайло Довбенко запевнив присутніх, що жителі міста і району й надалі можуть розраховувати на підтримку та посильну допомогу від нього та додав: «Що до майбутнього – то маю оптимістичні надії на гарні результати нашої праці, бо ми рухаємось у правильному напрямку».

Джерело: Галицька РДА

Попередній Не провокуйте пожеж спаленням сухої трави!…

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено