ВОЄННИЙ СТАН

Налагодження регіональної співпраці стане імпульсом для розвитку культурно-економічних зв’язків між Україною та Хорватією

Налагодження регіональної співпраці стане імпульсом для розвитку культурно-економічних зв’язків між Україною та Хорватією

news-imageОбговорення реалізації обопільної співпраці між Прикарпаттям та Хорватською Республікою стало приводом сьогоднішньої зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба з першим секретарем Посольства Хорватії в Україні Єленою Періч.

Під час спілкування, у якому взяли участь заступник голови ОДА Ярослав Паранюк та директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Дмитро Романюк, співрозмовники обговорили можливість надання українським військовослужбовцям реабілітації у медичних закладах Хорватії.

«Сьогодні українським бійцям АТО вкрай необхідна психологічна реабілітація, – наголосив Сергій Басараб. – Зважаючи на ваш позитивний досвід у лікуванні військовослужбовців, сподіваємося на плідну співпрацю із залученням хорватських психологів, яку можна буде реалізувати у реабілітаційному центрі, який функціонуватиме на Прикарпатті».

Зі свого боку, Єлена Періч акцентувала увагу на реальних кроках втілення обопільного співробітництва та розповіла про програму психологічної адаптації військовослужбовців  на батьківщині.

«Наші практичні навики у лікуванні учасників бойових дій визнані на державному рівні, – зазначила Єлена Періч. – У лікувальних закладах функціонують 15 відділень, які надають психологічну допомогу військовим. Програма реабілітації триває впродовж двох тижнів, її особливістю є індивідуальний підхід до кожного потребуючого».

Під час дискусії присутні також обумовили можливість співпраці у культурній сфері, пошуку міст-побратимів та тіснішого спілкування між обома народами.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 11.03.2016 року

Попередній Конкурентний ринок теплопостачання – основна передумова скорочення використання газу

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено