На території історично-релігійного центру “Гора над Дністром” у с. Новий Мартинів відбулося Архиєрейське Богослужіння

На території історично-релігійного центру “Гора над Дністром” у с. Новий Мартинів відбулося Архиєрейське Богослужіння

11 липня на території історично-релігійного центру “Гора над Дністром” у с. Новий Мартинів відбулося Архиєрейське Богослужіння, яке очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ владика Володимир Війтишин.
Традиційно архиєрея зустрічали діти, які вручили митрополиту хліб та сіль, а о. Ярослав Озарків запросив митрополита Володимира очолити Архиєрейську Божественну Літургію. Митрополит розпочав Службу Божу у співслужінні із духовенством.
Після служби митрополит Володимир освятив нову духовну локацію центру “Гора над Дністром” – криницю Якова та скульптуру Ісуса Христа із Самарянкою, яка стала знаковою для християн, які бачать тут знак присутності Христа й місце одкровення про живу воду.
Згадок про криницю Якова в Біблії є чимало – ще від історії Якова, який після повернення з Месопотамії придбав землю та збудував криницю, щоб напоїти сім’ю й отару (пор. Бут 33, 19-20). Потім він подарував це поле своєму синові Йосипові, якого там і поховали після виходу з Єгипту.
Саме до цього колодязя прийшов Ісус, коли захотів відпочити в дорозі до Юдеї, а Його учні поїхали в сусіднє місто в пошуках їжі. Добре відомий діалог між Ісусом і самарянкою, яка прийшла до криниці опівдні, щоб набрати води (пор. Йн 4, 5-42). Тоді пролунали такі слова: «Була б ти відала про дар Божий, і – хто той, що каже тобі напитися, – то попросила б сама в нього, а він дав би тобі води живої».
Попередній Вимоги законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та вимоги до виконання робіт в сільському господарстві

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено