На щотижневій робочій нараді обговорили важливі питання економічного розвитку та інвестицій Бурштинської територіальної громади.

На щотижневій робочій нараді обговорили важливі питання економічного розвитку та інвестицій Бурштинської територіальної громади.

3 лютого під керівництвом першого заступника міського голови Ростислава Стаська відбулась щотижнева робоча нарада з питань економічного розвитку та інвестицій.
Під час наради була розглянута пропозиція ТОВ «АЕРОК», щодо можливості реалізації інвестиційного проекту будівництва нового підприємства з виробництва газоблоків на території територіальної громади, а також відповідно до запиту підготовлено перелік земельних ділянок, які можуть бути використані для реалізації даного проекту.
Також обговорили зміни, які необхідно внести в Стратегію сталого розвитку м.Бурштин до 2030 та створення робочої групи для реалізації стратегії.
Ще одним важливим питанням був розгляд заявок на участь в грантових програмах, зокрема до Державного фонду регіонального розвитку на 2022 рік, участь в програмі «Мріємо та діємо» та Українського культурного фонду .
Продовжуємо співпрацю в рамках реалізації програми Оздоровленя економіки України IMTD (USA).
Попередній На щотижневій нараді з освітніх питань обговорили процес проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено