ВОЄННИЙ СТАН

На Прикарпатті відзначили День українського добровольця

На Прикарпатті відзначили День українського добровольця

news-image
Сьогодні в обласній філармонії Іри Маланюк відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня українського добровольця, який заснований 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Під час заходу перед присутніми виступив головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець, який поіменно назвав вісім добровольців з Прикарпаття, які віддали за свою державу найдорожче – життя. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв України.

За словами посадовця, станом на сьогодні 123 особи в області отримали посвідчення бійця-добровольця антитерористичної операції, що дає їм змогу користуватися всіма встановленими пільгами. Це насамперед щомісячні та річні виплати, допомога дітям бійців-добровольців під час навчання, медичні послуги та соціальні пакети.

Також Володимир Веркалець додав, що за час неоголошеної війни з російським агресором, у вічність відійшли 128 іванофранківців.

Участь у заході взяли начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, учасники антитерористичної операції, громадські активісти та учні місцевих шкіл.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Попередній Тренування з веслування на байдарках і каное.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено