На Прикарпатті розпочався місячник безпеки дорожнього руху

На Прикарпатті розпочався місячник безпеки дорожнього руху

news-imageПро активізацію заходів щодо зниження рівня аварійності та профілактики дорожньо-транспортного травматизму на дорогах краю йшлося на брифінгу в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області.

Як зазначив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області підполковник поліції Ігор Влашин, ситуація щодо безпеки дорожнього руху на автошляхах Івано-Франківської області залишається досить складною. Зокрема, на дорогах краю упродовж 7 місяців поточного року скоєно 364 ДТП із потерпілими, що майже на третину більше, ніж торік. За цей період в аваріях загинули 56 людей (минулого року – 49) та 466 людей травмовано (356 торік). З метою покращення основ безпеки дорожнього руху на автошляхах Прикарпаття 8 серпня розпочався місячник безпеки дорожнього руху, який триватиме до 12 вересня.

Працівники поліції спрямовуватимуть зусилля на першочергове припинення грубих порушень ПДР, які стають причинами скоєння ДТП, фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння. Поліцейські активізують діяльність щодо виявлення та усунення причин та умов, що сприяють скоєнню дорожньо-транспортних пригод.

Своєю чергою в. о. начальника відділу УПД ГУНП в Івано-Франківській області підполковник поліції Андрій Лібрик проаналізував аварійну ситуацію на Прикарпатті, розповів про превентивні заходи у дитячому середовищі, які проводитимуться у рамках місячника, ознайомив журналістів з ситуацією щодо кадрового забезпечення та навантаження працівників підрозділу в умовах його реформування.

Про діяльність поліцейських щодо забезпечення безпеки дорожнього руху в обласному центрі та заплановані заходи щодо збільшення її ефективності проінформував заступник начальника управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську лейтенант поліції Олег Сердюк.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 11.08.2016 року

Попередній Буде запроваджено заходи з метою збільшення власного видобутку природного газу для задоволення потреб економіки України та зменшення енергетичної залежності держави від імпортованих енергетичних ресурсів

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено