ВОЄННИЙ СТАН

На Прикарпатті проводиться перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки

На Прикарпатті проводиться перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки

news-image
Сьогодні під головуванням голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулася нарада з питань початку комплексної перевірки комісією ДСНС України з відповідних питань. Участь у заході взяли перший заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький, перший заступник голови ОДА Марія Савка, керівники ДСНС України та області, структурних підрозділів ОДА і голови райдержадміністрацій.

Розпочинаючи нараду, очільник області зазначив, що згідно Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.01.2017 р.  № 9-р, цьогоріч з 4 по 14 вересня в області працює комісія щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб. Також Олег Гончарук розповів про наслідки вчорашньої негоди на Прикарпатті та заходи з їх ліквідації.

Заходи контролю будуть здійснюватися відносно обласної державної адміністрації, Богородчанської, Надвірнянської, Рожнятівської, Коломийської, Долинської РДА, Івано-Франківської, Калуської та Коломийської міських рад,  управління ДСНС України в області, евакуаційних комісій, підрозділів з питань цивільного захисту, спеціалізованих служб цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб, місцевої та добровільної пожежної охорони, установ та організацій, що залучаються до виконання заходів цивільного захисту.

У нараді також взяли участь міський голова міста Бурштин Роксолана Джура, перший заступник міського голови Володимир Гулик та головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Мар’яна Яцинович.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 06.09.2017 року

Попередній Стартував міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено