ВОЄННИЙ СТАН

На нараді йшлося про недопущення насильства в сім’ї

На нараді йшлося про недопущення насильства в сім’ї

21.02.2019 року було проведено нараду за участю заступника міського голови Надії Кицели, яка є координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території міста Бурштин.

В ході проведеної наради було обговорено питання створення кількості сімейних місць з розрахунку 1 сімейне місце на 10 тис. населення. Враховуючи те, що в місті Бурштин та селі Вигівка проживає 15,4 тис. жителів, то для даної кількості необхідно створити 1,5 сімейних місць.

Бурштинська міська рада повідомляє, що протягом останніх трьох років не було зафіксовано випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

У разі виникнення даної ситуації особам буде надано тимчасово місце безпечного цілодобового перебування з наданням комплексної допомоги в КО «Бурштинська центральна міська лікарня». А при необхідності довготривалого перебування буде вирішуватись питання надання субвенції діючим притулкам в інших районах для подальшого перебування таких осіб.

Відділ соціального захисту населення

Попередній Легалізація зайнятості найманих працівників, згідно чинного законодавства

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено