На капітальний ремонт енергоблоку №9 Бурштинської ТЕС ДТЕК спрямує більше 70 млн грн

На капітальний ремонт енергоблоку №9 Бурштинської ТЕС ДТЕК спрямує більше 70 млн грн

На ДТЕК Бурштинській ТЕС розпочалися ремонтні роботи на енергоблоці №9. Цей енергоблок виробляє електроенергію для українських споживачів. Завдяки запланованому ремонту енергетики продовжать термін служби устаткування, підвищать його техніко-економічні показники, збільшать навантажувальну здатність та знизять шкідливих речовин в атмосферу. На ремонт енергоблоку №9 Бурштинської ТЕС ДТЕК спрямує  більше 70 млн. грн.

Енергоблок №9 ДТЕК Бурштинської ТЕС введений в експлуатацію в грудні 1968 р. Попередній капітальний ремонт на ньому проводився у 2006 році. Енергоблок №9 разом з №8 постійно завантажені і беруть участь у регулюванні балансу потужності в об’єднаній енергосистемі України. Окремі елементи обладнання блоку №9 відпрацювали свій ресурс і потребують заміни. Тому, на енергоблок №9 очікує капітальний ремонт впродовж 120 календарних днів. Вартість такого ремонту становитиме понад 70 млн грн.

Під час капремонту ДТЕК виконає великий комплексу робіт по ремонту котлоагрегату – поверхонь нагріву, екранної системи, системи пилеприготування та ізоляції обмурівки. Буде відремонтовано ротор турбогенератора, замінено обмотку статора електродвигуна кульково-барабанного млина. Капітально відремонтують головний блочний трансформатор та трансформатори власних потреб з ревізією активної частини.

«На сьогоднішній день надійна робота енергоблоків №8,9, які працюють паралельно з ОЕС України та загалом ДТЕК Бурштинської ТЕС вкрай важлива для енергетики України. Решту енергоблоків також працюють на українську частину Бурштинського енергоострова – на три західно-українські області. Наразі триває середній ремонт з модернізацією енергоблоку №5. На цьому блоці вже замінено статор турбогенератора з встановленням нової сучасної системи охолодження обмотки статора вартістю 12 млн. З впевненістю можу сказати, що ремонтна компанія 2016 року на Бурштинській ТЕС розпочата успішно і головним результатом таких ремонтів має бути безаварійна робота усього обладнання електростанції», – зазначив Богдан Гетьман, головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС.

З метою охорони атмосферного повітря на енергоблоці №9 буде відремонтовано електрофільтр та замінено вал димососа. Ці роботи підвищать ступінь очистки димових газів та, відповідно, зменшить негативний вплив на навколишнє середовище.

Зауважимо, що з моменту приватизації Бурштинської ТЕС – з 2012 року і по сьогоднішній день проведено реконструкцію двох блоків Бурштинської ТЕС, це блоки №5 і №7. Зараз енергоблок №5 проходить вже другий етап реконструкції. В оновлення обладнання, а також капітальні ремонти блоків Бурштинської ТЕС  ДТЕК інвестував за цей час понад 180 млн. дол. США.

Ремонт енергоблоку_1 Ремонт енергоблоку_2 Ремонт енергоблоку_3

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Всеволод Старухін. Чисельність працівників ДТЕК Енерго – 118 тисяч осіб.

 

У портфель активів ДТЕК Енерго до видобутку вугілля, теплової генерації і дистрибуції електроенергії входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб.

 

ДТЕК стратегічний холдинг, що керує трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці й дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 118 тисяч осіб.

До портфеля активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці та дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт; 6 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують 4,4 млн клієнтів. Сегмент альтернативної енергетики представлено 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт. Доведені запаси природного газу (С1, С2) на трьох родовищах становлять 26 млрд куб. м.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2015 році склав 38,3 млрд кВт∙год., із яких 634 млн кВт∙год. забезпечила ВЕС, передавання електроенергії мережами — 45,1 млрд кВт∙год., видобуток вугілля — 28,7 млн тонн, видобуток природного газу — 1,3 млрд куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, й отримати докладний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua

 
ДТЕК
Опубліковано 08.04.2016 року

Попередній В Бурштині продовжується підготовока до Великодніх свят

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено