ВОЄННИЙ СТАН

На Івано-Франківщині бізнесу повернуто майже 1,5 мільярди гривень ПДВ

На Івано-Франківщині бізнесу повернуто майже 1,5 мільярди гривень ПДВ

news-imageЯк повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, за шість місяців цього року бізнес Прикарпаття отримав на розрахункові рахунки 1 млрд. 485 млн. грн. у вигляді відшкодованого податку на додану вартість.

Це на 479,2 млн. грн., або у 1,5 рази більше, ніж торік. Із загальної суми заявленого до відшкодування ПДВ 19,4 млн. грн. повернуто 16 платникам з іноземними інвестиціями.

Нагадаємо, що з 1 лютого 2016 року набрали чинності зміни, внесені до Податкового кодексу України, щодо запровадження 2-х реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування.

Відповідно до змін, у першому реєстрі публікуються заяви підприємств та підприємців, які підпадають під критерії платників на автоматичне відшкодування ПДВ. У другому реєстрі заяви всіх інших платників ПДВ. Заяви на відшкодування ПДВ розглядаються у хронологічному порядку, залежно від дати надходження таких заяв.

Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість оприлюднено на порталі ДФС України. Переглянути їх можна за посиланням:http://sfs.gov.ua/diyalnist-/vidshkoduvannya-pdchv/reestri-vidshkoduvannya-pdv/.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 12.07.2016 року

Попередній До уваги неповнолітніх мешканців міста!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено