На ДТЕК Бурштинській ТЕС завершено капітальний ремонт блоку №6 Бурштин, Івано-Франківська обл., 27 жовтня 2015

На ДТЕК Бурштинській ТЕС завершено капітальний ремонт блоку №6 Бурштин, Івано-Франківська обл., 27 жовтня 2015

На ДТЕК Бурштинській ТЕС після капітального ремонтну включено в мережу енергоблок №6. В рамках підготовки до зими 2015-2016 рр.  на Бурштинській ТЕС  із 12 енергоблоків вже завершено ремонти  9, тривають роботи ще на одному.  Основним завданням  капітального ремонту енергоблоку №6  є забезпечення його надійної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 рр., продовження терміну служби, підвищення техніко-економічних показників роботи устаткування та зниження викидів твердих речовин в атмосферу. Вартість цьогорічної ремонтної кампанії на Бурштинській ТЕС становить майже 400 млн грн. При цьому борг ДП «Енергоринок» перед Бурштинською ТЕС за вироблену електроенергію станом на 1 жовтня 2015 року складає 1,5 млрд грн.

Щоб забезпечити надійність роботи обладнання, безперебійно постачати електроенергію для споживачів західної України та тепло для населення Бурштина в зимовий період 2015-2016 рр. ремонтні роботи на основному та допоміжному устаткування енергоблоку №6 розпочалися в червні 2015 року. Даний блок знаходиться в експлуатації майже 50 років. Крім того, нагальна необхідність ремонту була зумовлена і підвищеним навантаженням на обладнання  енергоблоків ДТЕК Бурштинської ТЕС у 2014 році. Тому проведено ряд ремонтних робіт, що забезпечать необхідну продуктивність порохосистем при роботі енергоблока в зимовий період і дозволять не використовувати дороговартісне резервне паливо: мазут та газ. Щоб зменшити викиди золи в атмосферу на його електрофільтрах  замінено 200 елементів осаджувальних електродів, що значно підвищило ступінь очистки димових газів.

«Також на даний момент знаходиться на завершенні поточний ремонт блоку №11. Не зважаючи на складну ситуацію – ДП «Енергоринок» заборгував Бурштинській ТЕС більше 1,5 млрд грн. за вироблену електроенергію, ДТЕК продовжує вкладає кошти в ремонти, оскільки розуміє відповідальність за роботу стратегічного для країни генеруючого обладнання Бурштинської ТЕС. Адже впродовж багатьох років вона є найбільш завантаженою ТЕС України. Тому заздалегідь проведені ремонти дозволяють запобігти відмовам обладнання під час пікових навантажень і стабільно виробляти електроенергію для країни», – зазначивдиректор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

З 2012 року, з часу приватизації, ДТЕК інвестував в відновлення обладнання  Бурштинської ТЕС  понад 180 млн дол. США.

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДПЕК. Генеральний директор ДТЕК ЕНЕРГО – Всеволод Старухін. Чисельність працівників ДТЕК ЕНЕРГО – 127 тисяч осіб.

 

У портфель активів ДТЕК ЕНЕРГО до видобутку вугілля, теплової генерації і дистрибуції електроенергії входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що здійснює управління трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК в 2014 році склав 47,8 млрд кВт∙год., з яких 651 млн кВт∙год забезпечила ВЕС, передача електроенергії по мережах – 53,8 млрд кВт∙год, видобуток вугілля – 37,1 млн тонн, видобуток природного газу – 752 млн куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК і отримати докладний звіт про статус їх виконання, ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено