На ДТЕК Бурштинській ТЕС тривають ремонти для надійної роботи взимку

На ДТЕК Бурштинській ТЕС тривають ремонти для надійної роботи взимку

БуТЕС_ремонт 1

Бурштин , Івано-Франківська область, 7 вересня  2016

ДТЕК Бурштинська ТЕС готується до надійної роботи в осінньо-зимовий період. Вже завершено заплановані поточні ремонти на п’яти енергоблоках. Зараз в поточних ремонтах знаходяться ще два енергоблоки. До кінця роки має пройти ремонт на останніх  енергоблоках. Загальна вартість всієї цьогорічної ремонтної кампанії на ДТЕК Бурштинській ТЕС становитиме близько 365 млн грн.

Ремонти до зими 2016/2017 на ДТЕК Бурштинській ТЕС почалися вже в лютому. Дотепер енергетики виконали середній ремонт енергоблоку №5 та капітальний ремонт енергоблоку №9 – потужні роботи, які значно покращили технічні характеристики обладнання. Так, на блоці № 9 відновлено встановлену потужність 195 МВт. На енергоблоці №5 енергетики Бурштинської ТЕС збільшили його навантажувальну здатність до 215 МВт. На обидвох енергоблоках відремонтували електрофільтри. Тож, ступінь очистки димових газів на них підвищилася й, відповідно, зменшився негативний вплив на навколишнє середовище.

Наразі на ДТЕК Бурштинській ТЕС триває поточний ремонт енергоблоків №№ 2 і 3.

«Дуже важливо, що завдяки ремонтам ми продовжили термін служби устаткування,  покращили техніко-економічні показники і знизили викиди шкідливих речовин в атмосферу. Адже останні 2 роки теплові електростанції і, зокрема, ДТЕК Бурштинська ТЕС працюють у надскладному режимі навантажень, й обладнання, якому 40-50 років, швидко зношується. Нажаль, ми маємо борг ДП «Енергоринок» за вже вироблену нами електроенергію у розмірі майже 1,5 млрд грн. І в цих умовах ДТЕК знаходить кошти, щоб інвестувати у вкрай необхідний ремонт основного обладнання. Від надійної роботи Бурштинської ТЕС залежить  енергопостачання всієї Західної України,  наші енергетики дають світло  Івано-Франківщині, Львівщині та Закарпаттю, а це 3 мільйони мешканців», – зазначив Богдан Гетьман, головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС.

Зазначимо, що 1 листопада розпочнеться реконструкція енергоблоку №10, яка триватиме 12 місяців. За цей час енергетики замінять турбіну, барабан котла, трансформатор власних потреб, системи збудження турбогенератора, а також повністю реконструюють генератор, систему пилеприготування та інше обладнання. На блоці №10 ДТЕК встановить новий електрофільтр для очищення газів до європейських норм – 50 мг/м3. Інвестиції в таку  реконструкцію становитимуть майже 40 млн дол США.
Зауважимо, що з моменту приватизації Бурштинської ТЕС – з 2012 року і по сьогоднішній день в оновлення обладнання, а також капітальні ремонти блоків Бурштинської ТЕС  ДТЕК інвестував понад 180 млн. дол. США.

Довідка

ДТЕК — стратегічний холдинг, що керує трьома операційними компаніями з активами у видобутку вугілля, тепловій енергетиці та дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 127 тисяч осіб.

До портфеля активів у видобутку вугілля, тепловій енергетиці та дистрибуції входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів — фізичних і юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик. Сегмент альтернативної енергетики представлено 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт. Видобуток газу ведеться на двох родовищах із доведеними запасами у 20 млрд куб. м.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК 2014 року склав 47,8 млрд кВт∙год., із яких 651 млн кВт∙год. забезпечила ВЕС, передавання електроенергії мережами — 53,8 млрд кВт∙год., видобуток вугілля — 37,1 млн тонн, видобуток природного газу — 752 млн куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com
Опубліковано 13.09.2016 року

Попередній Індекс споживчих цін у серпні 2016 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено