На ДТЕК Бурштинській ТЕС триває підготовка до осінньо-зимового періоду

На ДТЕК Бурштинській ТЕС триває підготовка до осінньо-зимового періоду

Бурштинська ТЕСНА ДТЕК Бурштинській ТЕС виведено в ремонт  черговий енергоблок  – №5.  Взагалі в рамках підготовки до зими 2015-2016 на Бурштинській ТЕС  із 12 енергоблоків вже завершено ремонти  5-ти, тривають роботи ще на 3-ох.  Основним завданням планового ремонту енергоблоку №5  є забезпечення його надійної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016рр., продовження терміну служби, підвищення техніко-економічних показників роботи устаткування та зниження викидів твердих речовин в атмосферу. На цей ремонт ДТЕК спрямує понад 8,5 млн гривень.

Останні місяці енергоблоки, що спалюють газові марки вугілля, працюють з максимально високим рівнем завантаження. Робота ДТЕК Бурштинської ТЕС вкрай важлива для енергетики України. У зв’язку з цим, а також  для надійного проходження осінньо-зимового періоду  2015-2016 рр., необхідно провести відновлювальні роботи.

На енергоблоці №5 передбачено ремонт котлоагрегату,  на турбіні буде здійснено ревізію та частковий ремонт системи регулювання і паророзподілу, масляних ущільнень підшипників, насосного обладнання, очистку маслоохолоджувачів, огляд та ремонт трубопроводів, регенеративної системи, буде відновлено ізоляцію трубопроводів. Заплановано виконання великого об’єму робіт на електротехнічному обладнанні: відремонтують електродвигуни, трансформатор власних потреб, освітлювальну арматуру та інші.  Також будуть введені в дію нові мікропроцесорні захисти блока виробництва АВВ (Швеція), які були змонтовані під час реконструкції, але досі працювали в тестовому режимі. Завдяки впровадженим захистам збільшиться швидкодія їхніх спрацювань та надійність роботи обладнання. Оскільки, у 2012-2013рр.. під час реконструкції енергоблоку №5 старі електрофільтри було замінено на нові фірми «RAFAKO-SA» (Польща), завдяки яким обсяги річних викидів твердих частинок після заміни електрофільтрів зменшились в 30 разів, що відповідає європейським стандартам, під час цього ремонту буде здійснено лише внутрішній огляд електрофільтрів, очищення та промивання електродів.

«Крім енергоблоку №5 в даний час на ДТЕК Бурштинській ТЕС триває капітальний ремонт блоку №6 та знаходиться на завершенні поточний ремонт блоку №9. Виконання ремонтних робіт на  енергоблоці №6, вартістю більше 80  млн грн дозволить збільшити його навантажувальну спроможність до величини встановленої потужності 185 МВт. З метою охорони атмосферного повітря, на його електрофільтрах  буде замінено 200 елементів осаджувальних електродів, що дасть змогу значно підвищити ступінь очистки димових газів. А на енергоблоці №9 під час поточного ремонту  виконано заміну ротора турбогенератора. По завершенню ремонту цього енергоблоку, його роботу буде відновлено в  ОЕС України, що в умовах дефіциту генеруючих потужностей є надзвичайно важливим», —  зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

З 2012 року, з часу приватизації, ДТЕК інвестував в відновлення обладнання  Бурштинської ТЕС 180 млн дол. США.

 Опубліковано: 20.08.2015
Попередній Інформація про роботу служби у справах дітей Бурштинської міської ради за І півріччя 2015 р.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено