ВОЄННИЙ СТАН

На допомогу армії від платників Прикарпаття надійшло майже 27 мільйонів гривень

На допомогу армії від платників Прикарпаття надійшло майже 27 мільйонів гривень

news-imageЗа січень-лютий 2016 року платники податків Івано-Франківщини спрямували на підтримку української армії 26,6 млн. гривень військового збору.

Це на 6,0 млн. грн. більше ніж у аналогічному періоді 2015 року. Про це повідомили в управлінні оподаткування доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Попередній Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у 2016 році

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено