ВОЄННИЙ СТАН

На Бурштинській ТЕС звільнили дві сотні працівників, натомість запросили 500 «східняків», – мер Роксолана Джура

На Бурштинській ТЕС звільнили дві сотні працівників, натомість запросили 500 «східняків», – мер Роксолана Джура

Міський голова Бурштина Роксолана Джура повідомила, що на місцевому підприємстві, яке належить Ахметову, для демонтажу одного із блоків запросили працівників зі східних регіонів.

1-138

На засіданні регіональної платформи «Проблемні питання бюджетного забезпечення громад», ініційованого Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України, очільник міст та громад озвучили проблеми, які їх турбують на місцях, пишуть Версії.

Серед них була і міський голова Бурштина Роксолана Джура, яка розповіла про проблеми, які виникли з основним інвестором міста ДТЕК «Бурштинська ТЕС».

16295796_368744870171064_196434485_n

«Наше місто має потужного внутрішнього інвестора – ДТЕК «Бурштинська ТЕС». Але хто має вести перемовини з власником, який завозить вугілля не з Червонограда, а павлоградських шахт, де з 1 січня ціна вугілля зросла на 600 гривень? – обурилась Роксолана Джура. – За останні два роки з Бурштинської ТЕС 195 чоловік скорочено, натомість для демонтажу 10 блоку вже запрошено 500-600 людей з східних регіонів».

Присутній на засіданні народний депутат Володимир Шкварилюк зауважив, що з бізнесом треба налагоджувати контакт.

«З бізнесом треба працювати. Мови нема. Але це приватний бізнес. Якщо вони скорочують наших людей по 200 чоловік, а завозять зі східних областей – то це непорядок. Ну не можна звільняти місцевих, щоб запрошувати зі східних регіонів», – прокоментував нардеп.

Відтак Володимир Шкварилюк запропонував налагодити діалог з керівництвом підприємства через голову ОДА та голову облради.

«Керівник Бурштинської ТЕС – сьогодні депутат обласної ради. Якось на нього і на обласній раді можна вплинути», – зауважив депутат.

 

ВЕРСІЇ.if.ua
Опубліковано 27.01.2017 року

Попередній Про виконання будівельних робіт підприємствами міст і районів Івано-Франківської області за 2016 рік

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено