ВОЄННИЙ СТАН

На Бурштинській ТЕС проведено тактико-спеціальне навчання для територіальних підрозділів ДСНС в області

На Бурштинській ТЕС проведено тактико-спеціальне навчання для територіальних підрозділів ДСНС в області

news-imageДнями на базі ДПРЧ-18 м. Бурштин У ДСНС в області проведено тактико-спеціальне навчання на тему: «Гасіння пожежі головного трансформатора ГТ-5 Бурштинської ТЕС» .

Свою професійну майсте­р­ність вдо­с­­коналювали начальники  територіальних підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Програма заходів складалася з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина  ̶ лекції, на яких навчали організації професійної підготовки особового складу в підрозділах У ДСНС в області та ознайомлювалися з відомчими наказами і складали плани дій при загрозі виникнення НС.  Також присутнім була запропонована  низка тем для написання рефератів.

Програма  практичних занять включала  вдосконалення професійних навичок  за двома напрямками. Це було проведення тактико-спеціального навчання на тему: «Гасіння пожежі головного  трансформатора  ГТ-5 Бурштинської ТЕС», а також були проведені практичні заняття підвищення майстерності  щодо рятування людей на водних об’єктах області із залученням плавзасобів,  надання першої медичної допомоги потерпілим на воді та під час ураження електричним струмом.

2 1

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 21.03.2016 року

Попередній На Прикарпатті зовнішньоторговельний обіг склав 107 млн. доларів США

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено