ВОЄННИЙ СТАН

На 92 позачерговій сесії міської ради виділили кошти для проведення заходів протидії поширенню коронавірусної інфекції на території м. Бурштин та с. Вигівка

На 92 позачерговій сесії міської ради виділили кошти для проведення заходів протидії поширенню коронавірусної інфекції на території м. Бурштин та с. Вигівка

Сьогодні відбулося засідання 92 позачергової сесії Бурштинської міської ради сьомого скликання. Перед початком засідання усім депутатам та присутнім провели вимірювання температури, запропонували продезинфікувати руки спеціальним гелем та роздали захисні маски.

В ході засідання сесії депутати внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2020 рік, в основноу ці зміни стосувалися необхідності проведення заходів протидії поширенню коронавірусної інфекції на території м. Бурштин та с. Вигівка, зокрема було виділено кошти для придбання захисного одягу, дезінфікуючих засобів та обладнання для проведення дезінфекції по місту, перевезення медичного персоналу до місця роботи під час карантину, придбання медикаментів та засобів індивідуального захисту, а також для деяких інших заходів.

Також було внесено зміни  до Статуту КНП «Бурштинська центральна міська лікарня», в саме –   в п.6.1.2 розділу 6 “Права та обов’язки” було додано речення наступного змісту: “Заклад має право самостійно встановлювати на договірних засадах вартість платних послуг”.

Найбільш спірним питанням на сьогодншіній сесії був проєкт рішення №2012 “Про призначення переможця конкурсу Василика Володимира Євстахійовича на посаду директора КНП «Бурштинська центральна міська лікарня». Як зазначила міський голова Роксолана Джура, даний проєкт рішення винесено на розгляд згідно процедури, до того ж в тепершніх умовах лікарні необхідно мати керівника, який би зміг чітко налагодити процес, пов’язаний із коронавірусною інфекцією. Проте, депутат Ростислав Бардашевський наголосив на тому, що звернувся до суду із заявою про заборону призначати директора лікарні до вирішення судового спору по суті. За результатами голосування даний проєкт рішення депутатами не було підтримано.

Рішення 92 позачергової сесії сьомого скликання від 27.03.2020 рокупереглянути

Результати поіменного голосування  92-ї позачергової сесії – переглянути

Переглянути онлайн трансляцію позачергового засідання 92 сесії міської ради сьомого скликання.

Список депутатів присутніх на засіданні  92-ї позачергової сесії – переглянути

 

 

 

Попередній Онлайн трансляція позачергового засідання 92 сесії міської ради сьомого скликання

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено