Митрополит Володимир освятив новий престіл з нагоди 30-річчя храму у Задністрянську

Митрополит Володимир освятив новий престіл з нагоди 30-річчя храму у Задністрянську

У неділю, 7 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин з пастирським візитом завітав на парафію Святого Димитрія, що у селі Задністрянське, Галицького району. З нагоди святкування 30-річчя з дня посвячення храму, Владика Володимир освятив новий престіл.

Наймолодші парафіяни щиро вітали Митрополита Володимира на церковному подвір’ї, а зібране духовенство на чолі з адміністратором храму о. Василем Яремчуком, запросили  Владику очолити святкове богослужіння.

Здійснивши чин освячення нового престолу, Митрополит розпочав Архієрейську Божественну Літургію на якій Владиці співслужили численні отці Більшівцівського протопресвітеріату.

Роздумуючи над недільним Євангелієм, Архієрей звернув увагу на те, що Спаситель приходить на допомогу людині, рятуючи її від самої смерті, бо Христос – переможець смерті. За його словами, багато випробовувань здаються нам безнадійними, але ми забуваємо про присутність і допомогу Ісуса Христа.

«Навіть у час найбільшої життєвої кризи саме у Ньому можемо бачити джерело надії і не тільки відчути Його, але й перейнятися свідомістю того, що в Христі немає нічого неможливого», – наголосив проповідник.

Після служби Божої, наприкінці свого візиту Архієрей звернувся до громади з вітальним словом з нагоди 30-річчя освячення храму.

«Церква – це помешкання для Всевишнього Бога і прослави нашого Спасителя. У цьому храмі знаходимо Силоамську купіль у святій Тайні Покаянна, де лікуємо душевні рани нанесені нашими гріхами, вчиненими проти Божої справедливості. Тож нам належить велика подяка і молитва за всіх тих, кому Бог у своїй батьківській мудрості доручив будівництво святині», – зазначив Архієрей.

Опісля Владика Володимир з нагоди свята вручив подячні грамоти пароху о.Василю Яремчуку та жертводавцям. Після чого всі спільно помолились «Боже великий, єдиний», заносячи свої молитви до Всевишнього за мир та спокій в Батьківщині нашій Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено