Музей «Берегиня» – власність Бурштина!

Музей «Берегиня» – власність Бурштина!

 

Bereginya-

Під час першого пленарного засідання 21-ї сесії міської ради депутати прийняли на баланс музей «Берегиня».

Другим із так званих «гуманітарних» питань у перший пленарний день засідання 21-сесії Бурштинської міської ради депутати розглянули та прийняли рішення «Про надання згоди на безоплатний прийом у власність територіальної громади м. Бурштин та с. Вигівка історико-етнографічного музею «Берегиня».

За  словами міського голови, у фінансах  це обійдеться утриманням однієї ставки на рік в розмірі майже 50 тисяч гривень і оренду за 1 гривню в рік (музей знаходиться у приміщенні Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ).

Також, як зазначила Роксолана Олександрівна, дві інші штатні одиниці музейних працівників вже давно перебувають на ставці у коледжі і у музеї заробітної плати не отримують.

Нагадуємо, засновниками музею є управління культури, національностей та релігій Івано- Франківської обласної державної адміністрації і Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ.

«Лист з проханням надати згоду на передачу музею у власність міста надійшов у листопаді цього року. У цьому ж місяці область передала музей на баланс Галицького районного відділу культури.

Музей передано та прийнято безоплатно. До слова, оплата праці усіх працівників музею досі здійснювалася, згідно розпорядження з ОДА, Галицьким районним відділом культури. Заробітна плата директора музею у листопаді становила 3015 гривень з нарахуваннями. Заборгованості немає. – доповіла депутатам заступник міського голови Надія Кицела.

Бурштин NEWS
Опубліковано 28.12.2016 року

Попередній Про внесення змін до Закону України «Про психіатричну допомогу»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено