МОНЕТИЗАЦІЯ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ „ПАКУНОК МАЛЮКА”

МОНЕТИЗАЦІЯ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ „ПАКУНОК МАЛЮКА”

Урядом України прийнято рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проекту „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” у 2020–2021 роках,затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 “Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»ˮ.

Право на отримання грошової компенсації мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які разом з дитиною на законних підставах проживають на території України, є її батьками, патронатними вихователями, прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами  і забезпечують належні умови для догляду за нею та її виховання.

Грошова компенсація не виплачується у разі:

– відмови від новонародженої дитини;

– відбування матір’ю покарання у місцях позбавлення волі та подальшого перебування новонародженої дитини в будинку дитини при установі виконання покарань;

– смерті новонародженої дитини в пологовому будинку;

– отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну народжену дитину.

Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк «ПриватБанк».

Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.

Для призначення грошової компенсації подаються такі документи:

– заяву  у паперовій формі із зазначенням реквізитів спеціального рахунка;

до заяви отримувач додає такі документи:

– копію свідоцтва про народження дитини;

– копію посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства)/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

– копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– копію рішення  про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною);

– копію рішення про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя);

– копію рішення про влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї (за потребою);

– довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюкаˮ (у разі народження дитини у пологовому будинку в 2020 році).

Також, можливо подати заяву в електронній формі.

До заяви в електронній формі  отримувач додає фотокопії вищезазначених документів (крім документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків). На заяву  та документи, що подаються в електронній формі  накладається кваліфікований електронний підпис отримувача.

Пілотний проєкт “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”  реалізовується з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2021 р.

Відділ соціального захисту населення

Попередній Вітаємо з Днем знань!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено