ВОЄННИЙ СТАН

МОЛИТОВНА ХОДА «ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ!»

22 грудня у Бурштині відбулася молитовна хода «Збережи життя!», в якій взяли участь представники Церкви, влади, студенти, жителі міста і навколишніх сіл.
Метою даної акції було привернути увагу громадськості до проблеми абортів в Україні

З благословення митрополита Володимира Війтишина, сестри Воплоченого Слова з Бурштинського монастиря разом з Івано-Франківським рухом «За життя», за сприяння священиків різних конфесій Бурштина та влади міста, організували молитовний похід від Бурштинського енергетичного коледжу до церкви Священномученика Йосафата.

Молитовна хода «Збережи життя!» розпочалася біля Бурштинського енергетичного коледжу, після молитви директор коледжу, п. Олександр Джура, звернувся до присутніх зі словами подяки і привітання. Також до учасників заходу зверталися: о. Ігор Тичинський, УПЦ КП; о. Йосафат Бойко, ЗВС, представник від митрополита Івано-Франківського УГКЦ, Володимира Війтишина; п. Мирослав Возняк від християнського руху «За життя». Опісля усі вирушили до церкви Свщм. Йосафата, де відбула Божественна Літургія у намірі, щоб поважалося людське життя від зачаття до природної смерті. О. Йосафат Бойко проголосив проповідь, в якій пояснив про духовне значення свята Непорочного Зачаття, а також на живому прикладі показав, як навіть серед практикуючих християн аборт прижився, як щось звичне. Вкінці усі присутні зробили акт посвяти міста Бурштин та навколишніх сіл до Непорочного Серця Марії, за прикладом Блаженнішого Святолава у Фатімі восени цього року.

6W5Ve7UcfNY 9yItbEyuF6I ezcZu7zjxTI G0W7GjaSN_s gN4kihZACi8 gpsM9ASAMss JDnsepbccz4 K-GpIrl4fM8 xP9-ZNfDOKg YIS2DRXhL2k

 

Організаційний відділ
Опубліковано 23.12.2016 року

Попередній Міська організація ВО “Батьківщина” запросила Миколая до дітей учасників АТО

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено