ВОЄННИЙ СТАН

Міський семінар-практикум з біології

Міський семінар-практикум з біології

20 квітня 2018 року на базі Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся міський семінар-практикум «Розвиток пізнавальної активності на уроках біології».

Основною частиною семінару традиційно був урок. Надзвичайно цікаво було спостерігати за уроком біології на тему «Екосистема. Різноманітність екосистем. Екологічні чинники. Форми взаємозв’язків», який у 9 класі провела Хом’як І.М., вчитель вищої категорії, старший вчитель. Було дуже приємно та корисно спостерігати за роботою професіонала!

Метою уроку було розширення та поглиблення знань про екосистеми, розвиток вміння логічно та критично мислити, знаходити взаємозв’язки між об’єктами вивчення.

У роботі Ірини Михайлівни відслідковувалась системність: знання учнів з попередніх тем були міцними і ґрунтовними. В ході уроку були задіяні різноманітні методи та прийоми викладання. Так, наприклад, на етапі узагальнення та систематизації знань було використано один із прийомів технології критичного мислення «Кубик Блума».

На уроці панувала атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння та співпраці. Завдяки цьому урок вийшов змістовним, цікавим та результативним.

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради

Попередній Цікава недільна зустріч

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено