Міський голова Василь Андрієшин взяв участь у форумі «Адресна допомога українським громадам у подоланні наслідків війни»

Міський голова Василь Андрієшин взяв участь у форумі «Адресна допомога українським громадам у подоланні наслідків війни»

Міський голова Василь Андрієшин взяв участь у форумі «Адресна допомога українським громадам у подоланні наслідків війни». Форум відбувся 3 червня у Києві за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Клуб Мерів».
– У своєму виступі міський голова представив Бурштинську громаду та проєкт «Реконструкція громадської будівлі під медичний центр надання допомоги маломобільним групам населення».
Метою проєкту є створення медичного центру надання допомоги маломобільним групам населення за адресою: Івано-Франківська область, м. Бурштин, вул. Міцкевича,43, в якому пацієнти будуть забезпечені комплексними програмами відновлювального лікування фізіологічного стану з застосуванням реабілітаційних заходів у відповідності до наявної патології.
«На території нашої громади зараз відсутній заклад з комплексним підходом до лікування та відновлення опорно-рухового апарату. В сучасних умовах кількість людей, які потребують даних послуг, внаслідок військового конфлікту значно збільшилась. Даний реабілітаційний центр створюється для тривалого перебування хворих, де вони можуть отримувати підтримуюче лікування, активне спілкування та догляд. Ключові клієнти – мешканці громади та навколишніх територій із захворюванням опорно-рухового апарату», – зазначив у своїй доповіді Василь Андрієшин.

Поділитися статтею

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено