Міський голова Василь Андрієшин провів нараду з керівництвом КНП «Бурштинська центральна міська лікарня»

Міський голова Василь Андрієшин провів нараду з керівництвом КНП «Бурштинська центральна міська лікарня»

Обговорили хід ремонтних робіт, які проводяться за кошти міського бюджету в хірургічному та реанімаційному відділеннях, а також триває ремонт санвузлів в терапевтичному відділенні лікарні. До слова, з місцевого бюджету також було виділено кошти і на ремонт акушерського відділення, залучивши додатково власні кошти та кошти спонсорів ремонт успішно завершено.
Окрім цього на нараді обговорили будівництво на території лікарні твердопаливної котельні загальною теплопродуктивністю 800 кВт на базі двох твердопаливних котлів. Зокрема, зараз розробляється проектна документація.
Директор КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» Галина Борецька поділилася своїми планами щодо відкриття на базі лікарні реабілітаційного відділення та укладення уже в грудні цього року договору на новий пакет послуг з Національною службою здоров’я України, а саме – «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах». У ньому буде надаватися допомога пацієнтам з ураженням опорно-рухового апарату, хворим неврологічного профілю, а також реабілітація поранених військових.
«Відкриття відділення реабілітації – це досить дороговартісний проект, оскільки там, окрім підготовки приміщень, потрібно сучасне обладнання. Але таке відділення нам вкрай потрібне, тому що зараз багато наших хлопців та дівчат повертаються додому пораненими й потребують лікування й тривалої реабілітації. У цьому році з місцевого бюджету уже виділено 120 тис. грн для придбання клітки з набором аксесуарів для підвісної слінг-терапії з реабілітації. Тому будемо і надалі максимально сприяти якнайшвидшому відкриттю такого реабілітаційного відділення», – зазначив міський голова Василь Андрієшин.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено