Міський голова Василь Андрієшин провів нараду з керівниками освітніх закладів та старостами Бурштинської громади з питань оперативного проведення вакцинації у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації через новий штам COVID-19 “Дельта”

Міський голова Василь Андрієшин провів нараду з керівниками освітніх закладів та старостами Бурштинської громади з питань оперативного проведення вакцинації у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації через новий штам COVID-19 “Дельта”

17 серпня в Центрі громадської активності міський голова Василь Андрієшин провів нараду з керівниками освітніх закладів та старостами Бурштинської громади з питань оперативного проведення вакцинації у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації через новий штам COVID-19 “Дельта”.
Міський голова наголосив на тому, що вакцинація залишається єдиним захистом від коронавірусу та швидше зможе повернути громаду до звичного способу життя. Для уникнення збільшення захворювання серед школярів й закриття навчальних закладів необхідно провести до початку нового навчального року вакцинацію освітян і технічних працівників.
Також було зауважено, що вимога про 80% вакцинованих педпрацівників діятиме у закладах освіти у жовтій, помаранчевій та червоній зонах. Зважаючи на наближення початку навчального року у закладах освіти, продовжується імунізація освітян, директорам навчальних закладів доручено провести наради з працівниками.
Міський голова також зазначив, що на сьогоднішній онлайн-нараді голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук наголосила на тому, що за показниками рівня госпіталізації хворих на CОVID-19 наша область наближається до «жовтої» зони. Якщо ми перевищимо їх, то надалі знову буде змушені запроваджувати протиепідемчні заходи, які призводять до обмеження роботи закладів громадського харчування, підприємств та установ області, переведення освітнього процесу у дистанційну форму навчання.
За інформацію директорів, у кожній школі провакциновано близько 30% персоналу.
Участь у нараді також взяла головна лікарка КНП “Бурштинський центр певинної медико-санітарної допомоги” Оксана Савчин, яка доповіла про стан вакцинації в громаді та наголосила, що у Центрі продовжують працювати мобільні громади з вакцинації. Кожен бажаючий імунізуватися може звернутися до свого сімейного лікаря чи реєстратуру Центру за номером телефону: 0983163848 та отримати дозу вакцини. Також Оксана Михайлівна на голосила на тому, що бувають випадки, коли навіть вакциновані люди можуть повторно захворіти, але хвороба буде проходити у значно легшій формі.
Наприкінці зустрічі представники Центру первинної медицини відповіли на всі запитання, розвіяли міфи, які побудуть в соціальних мережах, а міський голова звернувся до усіх бути відповідальним та вакцинуватися від CОVID-19., оскільки лише спільно ми зможемо подолати пандемію та повернутися до звичного життя.
Попередній Відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведедння конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на теритоії Бурштинської міської територіальної громади

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено