ВОЄННИЙ СТАН

Міський голова Василь Андрієшин підписав договір про співпрацю з Івано-Франківським обласним центром соціальних служб

Міський голова Василь Андрієшин підписав договір про співпрацю з Івано-Франківським обласним центром соціальних служб

Міський голова Василь Андрієшин підписав договір про співпрацю з Івано-Франківським обласним центром соціальних служб в особі директора Ростислава Микитюка.

Підписання договору про співпрацю щодо розвитку соціальних послуг у громадах Івано-Франківської області, зокрема у Бурштинській територіальній громаді в рамках проєкту «SMILE – Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні».

Предметом Договору є активізація зусиль зацікавлених сторін щодо розвитку сфери соціальних послуг в громаді та захисту прав дітей, сприяння психосоціальному благополуччю дітей та їхніх сімей на підставі Меморандуму про партнерство між Івано-Франківським обласним центром соціальних служб, Благодійним Фондом Захід Шанс та Terre des hommes – Надання допомоги дітям по всьому світу – Фонд в Україні в рамках проєкту «SMILE – Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні».

Попередній Інформація про проведення конкурсного відбору з виконання робіт по проведенню експертної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться під об’єктами нерухомого майна, які є у власності фізичних та юридичних осіб в м.Бурштин та підлягають продажу

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено