Міський голова Василь Андрієшин днями взяв участь у Форумі громад Дністровського каньйону «DNIESTER CANYON»

Міський голова Василь Андрієшин днями взяв участь у Форумі громад Дністровського каньйону «DNIESTER CANYON»

Міський голова Василь Андрієшин днями взяв участь у Форумі громад Дністровського каньйону «DNIESTER CANYON», який відбувся в с. Михальче на Городенківщині.
Дністровський каньйон є найбільшим каньйоном в Україні та один з найбільших у Європі. Як макрорегіон у складі територій Придністерських громад Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької областей є унікальним природним комплексом, джерелом економічних ресурсів, з унікальним туристичним та рекреаційним потенціалом. На території Дністровського каньйону, збережена унікальна природна та культурна спадщина, каньойон є осередком всесвітніх неповторних геологічних пам’яток.
Однак для Придністерських територіальних громад викликає стурбованість, що наявна економічна база та фінансові ресурси місцевих бюджетів не відповідають можливостям соціально-економічного розвитку а такі домінуючі сфери нинішнього технологічного укладу як сировинне сільське господарство не створює робочих місць і як наслідок існує безробіття втрата людського капіталу.
Учасники Форуму:
1) Ініціюють розробку спільної Стратегії сталого розвитку спільних територій «Дністровський каньйон Україна» на період 2022 – 2027 рр та плану заходів з її реалізації на період 2022-2024 рр
2) Рекомендують обласним державним адміністраціям та обласним радам Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької областей врахувати фінансування розвитку територій «Дністровського каньйону» у процедурах ДФРР та інших державних та обласних програмах, націлених на регіональний розвиток.
3) Ініціюють запровадження внутрішніх спільних фінансових інструментів розвитку, таких як цільові інфраструктурні облігації по розвитку громад Дністровського каньйону.
4) Місцевим громадам рекомендують використовувати практику збереження об’єктів історико культурної та природньої спадщини, розвитку екосистем та систем зелених туристичних шляхів, розвитку мікро підприємництва як способу диверсифікації місцевих економік, впровадження проєктів з безпеки та сприяння розвитку здорового способу життя створення відповідної інфраструктури навколо в громадах Дністровського каньйону.
5) Координацію роботи виконання договору міжмуніципального співробітництва DNIESTER CANYON в Хмельницькій області покласти на Агенція регіонального розвитку Хмельницької області, в Івано-Франківській області на АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ОТГ ПРИКАРПАТТЯ в Чернівецькі області на Агенція регіонального розвитку Чернівецької області, в Тернопільській області на департамент культури та туризму Тернопільської ОДА.
Переконані, що з реалізацією комплексу заходів направлених на використання спільного потенціалу громад Дністровського каньйону, отримуємо інфраструктурні зміни, на належний рівень заявимо про можливості внутрішнього туризму та покращимо добробут місцевих мешканців та громад Дністровського каньйону України.
Попередній ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бурштин

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено