Міський голова Роксолана Джура прийняла участь у нараді де обговорювались ініціативи розвитку території Галицького району

Міський голова Роксолана Джура прийняла участь у нараді де обговорювались ініціативи розвитку території Галицького району

Питання забезпечення функціонування мережі загальноосвітніх навчальних закладів району, завершення реформування галузі охорони здоров′я та покращення їх матеріально-технічної бази, розвитку дорожньої інфраструктури та залучення інвестицій обговорювалися у рамках наради Дениса Шмигаля з активом Галицького району.
Також йшлося про роботу бюджетоутворюючих підприємств району, їх інвестиційно-розвиткові проекти, економічну доцільність від їхньої діяльності, вирішення екологічних питань. Обговорювалися питання формування об’єднаних територіальних громад, земельних відносин.
«Область зацікавлена у залученні іноземних інвестицій, – наголосив Денис Шмигаль. – Для них створюватимемо комфортні умови діяльності з умовою раціонального використання ресурсів та впливу на довкілля».
Джерело: Івано-Франківська ОДА
Попередній Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено