ВОЄННИЙ СТАН

Міський голова Роксолана Джура та заступник міського голови Надія Кицела взяли участь в засіданні регіональної платформи «Розвиток місцевого самоврядування в контексті реформ. Особливості формування бюджету на 2018 рік»

Міський голова Роксолана Джура та заступник міського голови Надія Кицела взяли участь в засіданні регіональної платформи «Розвиток місцевого самоврядування в контексті реформ. Особливості формування бюджету на 2018 рік»

news-image
У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулося засідання регіональної платформи «Розвиток місцевого самоврядування в контексті реформ. Особливості формування бюджету на 2018 рік».

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський, народний депутат України Юрій Соловей, міські, селищні та сільські голови, очільники ОТГ, аналітик Асоціації міст України Ігор Онищук.

Виконавчий директор ІФ РВ АМУ Юрій Стефанчук у вітальному слові наголосив, що від того як розвиватиметься місцеве самоврядування в частині делегованих повноважень, залежатиме життя у тому чи іншому населеному пункті. Реформа децентралізації загалом дає позитивну динаміку росту фінансово-економічної привабливості сіл, селищ і міст. «Усі секторальні реформи, які впроваджують у країні, неможливо втілити в життя без самодостатнього місцевого самоврядування. Процес децентралізації передбачає делегування повноважень держави на місця. Тому потрібно будувати нову співпрацю на державному та обласному рівні із громадами», – підкреслив Юрій Стефанчук.

Про добровільне приєднання територіальних громад до міст обласного значення розповіла регіональний консультант з юридичних питань (проект «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID) Марія Баран.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Опубліковано 29.11.2017 року

Попередній Марія Савка: Громадськість області повинна бути поінформована про екологічну ситуацію на Бурштинській ТЕС

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено