Міський голова Роксолана Джура прийняла участь в робочій зустрічі щодо проведення адмінреформи.

Міський голова Роксолана Джура прийняла участь в робочій зустрічі щодо проведення адмінреформи.

20 серпня відбулася робоча зустріч Дениса Шмигаля з головами об’єднаних територіальних громад області, у якій також взяли участь перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, керівники структурних підрозділів ОДА, органів місцевого самоврядування.

Денис Шмигаль наголосив, що метою зустрічі є вивчення думок щодо проведення адмінреформи: її недоліки, переваги, виклики.

Практично всі виступаючі основною проблемою прикарпатських об’єднаних територіальних громад назвали стан доріг.

Денис Шмигаль підтримав пропозицію, що кошти державної субвенції на дороги потрібно передавати на місця пропорційно протяжності доріг в ОТГ.

У ході розмови було окреслено й ряд інших проблемних питань, які потребують вирішення як на центральному, так і обласному рівнях. Йшлося про кадрове забезпечення, організацію роботи фіскальної служби в районах, формування тарифів на електроенергію, відбір гравійно-піщаної суміші, будівництво сміттєпереробних заводів, упорядкування виділення бюджетних субвенцій на кількість населення, адміністрування та сплата податків від підприємницької діяльності та іншими суб’єктами господарювання, узгодження містобудівельної документації, створення опорних шкіл, впровадження другого рівня медичної реформи.

«Я готовий стати «якісним інструментом» для вас і системно підходитиму до вирішення окреслених питань для розвитку області, – зазначив Денис Шмигаль. –Закликаю всіх нас спільно формувати громадянське суспільство і вчити людей відповідальності своїм прикладом. З цього і починається цивілізований світ».

Джерело: Івано-Франківська ОДА

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено