Міський голова Роксолана Джура долучилася до обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації у Чернівцях.

Міський голова Роксолана Джура долучилася до обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації у Чернівцях.

Сьогодні делегація лідерів місцевого самоврядування від Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України долучилася до обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації у Чернівцях.

Самоврядці, експерти, лідери громадської думки Прикарпаття та Буковини зібралися в Чернівцях задля висловлення свого бачення щодо того, яким має бути Основний закон країни.

Місцеве самоврядування Прикарпаття представляють на публічних консультаціях понад 20 членів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України, які мають спільну позицію щодо необхідних конституційних змін. У заході взяли участь міський голова м.Бурштин Роксолана Джура, голова Івано-Франківського РВ АМУ, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків і виконавчий директор Івано-Франківського РВ АМУ Юрій Стефанчук.

Відкрив захід заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, який наголосив на важливості публічних обговорень, оскільки зміни до Конституції України потрібні для завершення децентралізації.

Ініціювали захід Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Офіс Президента України, Міністерство розвитку громад та територій України.

Джерело

 

Попередній

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено