Міський голова Р. Джура прийняла участь в засідання колегії ОДА

Міський голова Р. Джура прийняла участь в засідання колегії ОДА

Сьогодні під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулося засідання колегії ОДА. У його роботі взяли участь перший заступник голови Марія Савка, заступники Ігор Пасічняк, Ярослав Паранюк, Валерій Крецул, керівник апарату Роман Маланій, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та заступник голови облради Сергій Басараб, керівники райдержадміністрацій, міст обласного значення, очільники структурних підрозділів ОДА.

Розпочинаючи засідання, Олег Гончарук акцентував увагу присутніх на вирішенні проблемних питань, з якими зіштовхуються сім’ї учасників антитерористичної операції.

«В області  налічується 123 сім’ї військовослужбовців, які втратили рідних під час бойових дій на Сході держави, – зазначив очільник Прикарпаття. – Щоденно у них виникають різного роду ситуації, які потребують допомоги та невідкладного вирішення.  Тому нашим обов’язком і завданням має бути турбота при них, всебічна підтримка, гарантування усіх соціальних пільг. Проблеми сімей загиблих військовослужбовців повсякчас повинні бути у фокусі уваги представників влади».

Олег Гончарук звернувся до голів райдержадміністрацій і міських голів з проханням частіше організовувати зустрічі з таким сім’ями, дізнаватися про їхні проблеми, з якими ті зіштовхуються у повсякденному житті, при потребі  – надавати допомогу.

Під час засідання колегії йшлося про стан виконання розпорядження облдержадміністрації від 6 квітня 2016 року № 201 «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів області, дотримання жорстокого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2016 рік» та здійснення відповідних заходів у 2017 році; виконання розпорядження облдержадміністрації від 23 березня 2017 року № 137 «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Окрім того, на колегії обговорили роботу зі зверненнями громадян в органах виконавчої влади області у 2016 році та заслухали інформація про стан забезпечення пожежної безпеки на території області.

IMG_7780 IMG_7814_(1) IMG_7836_(1)

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 06.04.2017 року

Попередній На «Карпатському просторі» розважатимуть дітей-сиріт

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено