ВОЄННИЙ СТАН

Міськрада підтримає «Дзвін»

dzvin

На офіційному сайті Бурштинської міської ради зареєстровано проект рішення «Про Програму фінансової підтримки культурно-просвітницького товариства «Дзвін» на 2017 рік»

Згідно додатку до цього проекту, метою програми є утвердження національної свідомості, реалізації в місті державної політики щодо розвитку в галузі культури, створення сприятливих умов для подальшої діяльності Товариства.

Основними завданнями Програми є: збереження національних традицій та звичаїв;  забезпечення розвитку творчого потенціалу та культурного простору міста, а також забезпечення повноцінного функціонування Товариства.

Очікувані результати від втілення Програми:  поліпшення рівня культурного обслуговування населення; відродження та подальший розвиток традиційних народних ремесел та аматорське мистецтво;  втілення культурно-мистецьких проектів, зокрема фестивального розвитку в місті.

Щодо фінансів, то Програма фінансової підтримки культурно-просвітницького товариства «Дзвін» на 2017 рік реалізується в межах видатків, виділених міським бюджетом в сумі – 33,0 тис. грн.

Програма може включати позабюджетні кошти інвесторів, меценатів, громадських фондів, інших юридичних та фізичних осіб, що не суперечить чинному законодавству України.

ПовністюзПрограмою та проектом рішення можна ознайомитись ТУТ.

Нагадаємо, проект рішення депутати мають розглянути на одній із наступних сесій ради.

Бурштин NEWS
Опубліковано 20.02.2017 року

Попередній Кубок НФК «Ураган»: у Бурштині лідерство перехоплює третя школа

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено