Міське свято-зустріч обдарованої учнівської молоді «Майбутнє твориться сьогодні – 2018»

Міське свято-зустріч обдарованої учнівської молоді «Майбутнє твориться сьогодні – 2018»

31 травня 2018 р. в ПК «Прометей» з ініціативи відділу освіти і науки було проведене міське свято-зустріч обдарованої учнівської молоді «Майбутнє твориться сьогодні – 2018».

Грамотами та грошовими винагородами були нагороджені  переможці обласного етапу предметних олімпіад, переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук, інтелектуальних та творчих конкурсів, фіналісти історико-краєзнавчої вікторини на кубок міського голови «Найкращі краєзнавці», переможці спортивних змагань та турнірів.

Для обдарованих учнів та усіх присутніх лунали пісні у виконанні найталановитіших вокалістів міста, хореографічні композиції, вітання та благословення від священика церкви священномученика Йосафата о. Ігоря, вітання від міського голови Роксолани Джури, депутатського корпусу та виконавчого комітету, були вручені грошові винагороди від партії “Рух нових сил” та мецената спорту, депутата обласної ради Андрія Іваськіва.

Відділ освіти і науки висловлює подяку за підтримку в організації свята «Майбутнє твориться сьогодні – 2018» міському голові, депутатському корпусу та виконавчому комітету Бурштинської міської ради, благодійному фонду Юрія Дерев’янка, працівникам Палацу культури «Прометей», вчителям музичного і хореографічного мистецтва, музичним керівникам закладів освіти міста за підготовку художніх номерів.

 

І найбільша подяка – учням, які завдяки своїм досягненням формують імідж свого міста, їх наставникам та батькам.

 

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради

Попередній Молодіжна руханка та фестиваль фарб холі

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено