Міністерство фінансів залучило у Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) кредит у розмірі 400 млн євро

Міністерство фінансів залучило у Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) кредит у розмірі 400 млн євро

1Міністерство фінансів активно працює над відновленням економічного зростання України, задля чого здійснює рішучі кроки для відновлення кредитування економіки України.

З метою розширення можливостей фінансування реального сектора економіки через українські комерційні банки, Мінфін сприяв залученню кредитних коштів ЄІБ для фінансування проектів малого та середнього бізнесу, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності, пом’якшення наслідків змін клімату та адаптації до них.

Відповідно до умов кредиту, позичальником коштів буде Україна в особі Міністерства фінансів, яке надаватиме кредитні кошти відібраним банкам-учасникам для подальшого фінансування ними кредитних проектів власних клієнтів. Агентом Мінфіну у частині розподілу коштів виступає державний «Укрексімбанк».

Деталі про кредит:

– Кошти позики ЄІБ можуть спрямовуватися Міністерством фінансів на кредитування комерційними банками середньо- та довгострокових інвестиційних потреб (до 10 років) та середньострокового обігового капіталу (від 2 років) підприємств приватного сектора економіки України.

– Розмір кредитів, на які можуть претендувати компанії, – до 12,5 млн євро (для МСП з кількістю працівників до 250 осіб та КСК з кількістю працівників 250 – 3000 осіб ) та до 25 млн євро (для КСК з кількістю працівників 250 – 3000 осіб та підприємств з кількістю працівників понад 3000 осіб).

– Кредит було виділено в рамках інвестиційного проекту “Основний кредит для малих і середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації”.

Міністерство фінансів продовжило строк подачі банками заявок на участь у спільному проекті України і Європейського інвестиційного банку до 1 липня 2016 року.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Укрексімбанку, який виступає агентом Мінфіну в рамках цього проекту.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 13.06.2016 року

Попередній Досвід партнерства громад і ДТЕК у Галицькому районі корисний для інших бізнесів

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено