ВОЄННИЙ СТАН

Мешканця Бурштинської громади Дмитра Коцюбайла відзначено найвищою державною нагородою

Мешканця Бурштинської громади Дмитра Коцюбайла відзначено найвищою державною нагородою

З нагоди 30-ї річниці Всеукраїнського референдуму про Незалежність України указом президента №608/2021 від 30листопада, найвищою державною нагородою відзначено за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України жителя Бурштинської територіальної громади Дмитра Коцюбайла – командира 1-ї окремої штурмової роти ДУК “Правий сектор”.  У стінах Верховної Ради України 01.12.2021 року присвоєно почесне та заслужене звання Герой України та вручено орден “Золота Зірка”.

Дмитро Коцюбайло зазначив, що ця нагорода – відзнака всьому «Правому сектору», всім хлопцям, які воювали і продовжують воювати разом з ним, визнання всього того, що вони зробили для України за попередні роки.

«Так, нам буває важко, ми пройшли багато боїв, долали багато викликів, але сьогодні, на восьмому році війни, продовжуємо робити свою справу», – сказав Герой України.


Довідка:

Народився 1 листопада 1995 року у селі Задністрянське Галицького району Івано-Франківської області. Українець. Християнин, греко-католик.

Середню освіту здобув у Бовшівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вмотивований та врівноважений, Дмитро користувався повагою серед однолітків та підтримкою вчителів. Брав активну участь у шкільному житті: на шкільних змаганнях та олімпіадах, у творчих гуртках та різнопланових заходах.

Далі продовжив навчання у художньому ліцей в Івано-Франківську.Від самого початку подій на Майдані взяв активну учать у Революції Гідності.

На фронті від початку російсько-української війни. В 2014 році командував взводом добровольців, в 2015 став командиром роти.

Дмитро Коцюбайло (позивний «Да Вінчі») вже у 18 років став одним з наймолодших командирів добровольців та доводив свою професійність і відданість Україні у боях.

   В 2014 році він отримав важке поранення, проте через 3 місяці реабілітації повернувся на фронт де продовжує нести службу до сьогодні.

Брав участь в операціях зі звільнення населених пунктів Карлівка, Піски, Авдіївка, а також в боях під Степанівкою, Савур-Могилою, Старогнатівкою.

Вісім років війни, з яких «Да Вінчі» сумарно за весь час був дома максимум 50 днів.

Сотні успішних операцій, де російський ворог горів, згорав, вибухав, вмирав та просто переставав існувати.

У 2018 році Да Вінчі нагороджений орденом “Народний герой України”, а сьогодні цей статус підтвердила держава і народ України!


Щиро вітаємо нашого Героя з такою заслуженою високою державною нагородою.

Пишаємося своїми Захисниками та Захисницями, і віримо у кожного з Вас! Та дякуємо тим, хто сьогодні на передовій боронить Україну від російського агресора!

 

Попередній Оголошується конкурс з придбання в комунальну власність житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено