Марина Порошенко та Олег Гончарук відвідали фестиваль етномоди «Край.Ка Дизайн»

Марина Порошенко та Олег Гончарук відвідали фестиваль етномоди «Край.Ка Дизайн»

news-image
9 листопада 2018 року за підтримки Українського культурного фонду в Івано-Франківську відбувся фестиваль етномоди «Край.Ка Дизайн». На дійство завітала дружина Президента України Марина Порошенко, голова облдержадміністрації Олег Гончарук із дружиною Людмилою та донькою Валентиною, міський голова міста Бурштин Роксолана Джура та заступник міського голови Надія Кицела, поціновувачі сучасного дизайнерського одягу, створеного в етномодерному стилі.

Унікальні сукні та костюми з етномотивами глядачам представили прикарпатські дизайнери, торгові марки, фірми та представники навчальних закладів. Зокрема, Оксана Бейлах, Яна Кас’ян, «Вуставка», Центр професійно-технічної освіти № 1 та багато інших.

Варто підкреслити, що проект “Край.Ка Дизайн” цього року отримав грант для власного розвитку від Українського культурного фонду, який очолює Марина Порошенко, набравши 86 балів зі ста.

Переглянувши колекції, Марина Порошенко подякувала дизайнерам Івано-Франківщини за створення національного вбрання у етнномодерному стилі, збереження спадщини Гуцульщини, відродження давніх самобутніх традицій.

«Я з неабияким задоволенням переглянула колекції прикарпатських дизайнерів, та хочу подякувати їм за розвиток сучасної української моди, її популяризацію та підтримку національного виробника», – зазначила Марина Порошенко.

Додамо, що всі дизайнерські колекції створені виключно з натуральних тканин, за унікальними ескізами та з використанням неординарних оздоб, прикрашених авторськими орнаментами.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Попередній Шановні працівники закладу культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено