Марія Савка: Громадськість області повинна бути поінформована про екологічну ситуацію на Бурштинській ТЕС

Марія Савка: Громадськість області повинна бути поінформована про екологічну ситуацію на Бурштинській ТЕС

news-image
Про роботу ДТЕК Бурштинська ТЕС, дотримання санітарних норм та вироблення стратегії зменшення рівня викидів в атмосферу, мінімізацію негативного впливу підприємства на навколишнє середовище говорили 27 листопада на нараді у першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки.

В обговоренні взяли участь керівник Івано-Франківської торгово-промислової палати, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Андрій Левкович, міський голова Бурштина Роксолана Джура, представники ДТЕК Бурштинська ТЕС, управління екології та природних ресурсів ОДА, обласних підрозділів Держпродспоживслужби та Державної екологічної служби.

Останнім часом серед мешканців міста Бурштин поширюється інформація про викиди в повітря забруднюючих речовин Бурштинською ТЕС. Представник підприємства зазначив, що на всіх енергоблоках ТЕС змонтовано електрофільтри, які відповідають встановленим нормативам очистки газу для діючого типу обладнання. Протягом останніх років проведено заміну електрофільтрів на енергоблоках № 5,7,10, які відповідають європейським вимогам. На підприємстві не було аварійних та залпових викидів, обладнання працює в штатному режимі, постійно здійснюється моніторинг викидів забруднюючих речовин.

Впродовж 7-8 листопада цього року фахівцями Рогатинської міжрайонної філії ДУ «ІФОЛЦ МОЗУ» в санітарно-захисній зоні від Бурштинської ТЕС проводились лабораторні дослідження шкідливих речовин в атмосферному повітрі на вміст оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу. За результатами проведених досліджень перевищень не встановлено.

«Зрозуміло, що проблеми зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище не вирішуються за один день, місяць чи рік. І передусім необхідно розробити стратегію зменшення викидів, – підкреслила Марія Савка. – Наразі треба провести всі необхідні заміри і обстеження та надати вичерпну інформацію мешканцям краю».

За результатами проведеної наради представнику Бурштинськіої ТЕС було рекомендовано забезпечити належну роботу газоочисного обладнання, недопущення перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин у викидах підприємства, а також залучити до перевірки Державну екологічну інспекцію в Івано-Франківській області.

Результати перевірки будуть оприлюднені в засобах масової інформації.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Опубліковано 29.11.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено