ВОЄННИЙ СТАН

Майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи»

Майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи»

15 червня 2021 року в приміщенні Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості було проведено майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи» для безробітних осіб Бурштинської ОТГ. Одним із найперших і, мабуть, найважливіших кроків під час пошуку роботи є вивчення та опрацювання сучасних джерел вакансій та вміння правильно організувати процес щодо їх використання.

Протягом семінару учасників ознайомили з новими інформаційними джерелами, на які необхідно звернути увагу, щоб успішно та якомога швидше працевлаштуватись. Окрім цього, слухачі дізнались як визначитися ким та де вони хотіли б працювати, як правильно оцінити свої вміння та навички, щоб вигідно презентувати себе роботодавцю. Також фахівець докладно пояснила безробітним як розпізнати недобросовісних роботодавців та уникнути шахрайства під час працевлаштування.

В заході взяла участь Оксана Виваль – головний спеціаліст Бурштинського бюро правової допомоги Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка відповіла на багато запитань по темі заходу, які виникли і на які кожен отримав вичерпну відповідь.

Попередній КОЛЕКТИВНІ ДОГОВОРИ ТА УГОДИ ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕСРТВА

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено