Літні канікули у мовних таборах Бурштина

Літні канікули у мовних таборах Бурштина

ditishha
Літні канікули у розпалі. Діти насолоджуються відпочинком не тільки вдома, але й у пришкільних таборах, які цьогоріч, як розповіла провідний спеціаліст Бурштинського відділу освіти Аліна Рега, мають нове спрямування –  поглиблене вивчення англійської мови.
На допомогу місцевим вчителям були запрошені волонтери – студенти Івно-Франківського Прикарпатського університету. Літнім оздоровленням, зі слів пані Аліни, у пришкільних таборах у місті Бурштині охоплено близько 200 дітей. На їх харчування, у порівнянні з минулим роком, виділена значно більша сума коштів – 15 гривень на одного школяра в день, у 2014 році ця сума складала всього 7 гривень. Літні пришкільні табори розпочали свою роботу 2 червня і триватимуть до 15 червня. Завітавши до одного із таких мовних таборів, зокрема Бурштинського навчально-виховного комплексу, потрапили на заняття, яке відбувалося в легкій ігровій формі. Відмінність від стандартного заняття з іноземної мови у навчальний період у тому, що тут немає підручників чи робочих зошитів, натомість чимало фарб, олівців, пластиліну.
Як розповіли одні із учасниць табору, Яна та Юлія, у такому таборі їм дуже подобається, бо можна і бавитись і вивчати англійську мову. На великому плакаті зображено різних звірят, це, як розповіла нам малеча, у такий спосіб вивчали назви тварин на англійській мові. Загалом заняття із волонтером Вікторією дітям довподоби, бо сприймають її не як строгого вчителя, а радше як старшого друга, який до нічого не змушує, а навпаки допомагає, підказує, а що найголовніше – проводить різні цікаві заняття та ігри.
Як вважає заступник директора Бурштинського навчально-виховного комплексу з навчально-виховної роботи Руслана Лащ, даний експеримент відділу освіти є дуже вдалим, адже доводить, що у такий спосіб знання дітей вдосконалюються. Допомога волонтера є досить важливою у цьому процесі, бо діти, які втомилися від стандартного шкільного навчання, потребують не тільки нових підходів, але й нових, особливо молодих наставників, які б їх розуміли та мали достатньо енергії до цікавих рухливих занять. У порівнянні з навчальним роком харчування в таборі є покращеним та більш збалансованим.
 Табори дійсно можна назвати оздоровчими, адже кожен ранок розпочинається із руханки на свіжому повітрі, попри час навчання іноземної мови також проводяться різні ігри, екскурсії. До літнього оздоровлення у пришкільних таборах у місті залучали передусім дітей сиріт та дітей із малозабезпечених сімей, а також тих школярів, які прагнули вдосконалити свої знання з англійської мови.
ditiv1
З 2 по 15 червня у ЗОШ І-ІІІст.№2, м.Бурштина працює пришкільний мовний табір «Ровесник», який налічує 50 учнів. Особливість цього табору полягає у тому, що діти не тільки відпочивають, оздоровлюються і проводять час у колективі, а й підвищують рівень своїх знань з англійської мови.
Всі педагоги навчального закладу залучені до роботи з дітьми. У таборі діють гуртки «Соломоплетіння», «Хореографії», «Зображувального мистецтва», де навчаться робити браслет із бісеру і метелика із соломки, елементам танцю, мистецтву малювання. У пришкільному мовному таборі працюють волонтери-студенти з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, які навчаються на факультеті іноземних мов і Коломийського педагогічного коледжу, які навчаються на факультеті «початкова освіта і соціологія». Вчителі англійської мови стараються зробити своє заняття цікавим, оригінальним, навчити дітей складати і захищати проекти англійською мовою.  На заняттях діти удосконалюють пошукові та дослідницькі уміння і навички. Активізуються навички індивідуальної роботи, роботи в парах та малих групах. Всю роботу виконують учні, а вчителі та волонтери спрямовують їх до кінцевої мети. Після плідної роботи над проектами у таборі діє культурно-оздоровча програма для дітей. Діти мають можливість весело і з користю відпочити.
Джерело – газета “Бурштинський вісник”

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено