ВОЄННИЙ СТАН

Кожна родина, яка не зможе самостійно сплачувати за житлово-комунальні послуги, отримає підтримку від держави

Кожна родина, яка не зможе самостійно сплачувати за житлово-комунальні послуги, отримає підтримку від держави

news-imageОдночасно з рішенням щодо нових цін на природний газ Урядом України ухвалене й рішення щодоудосконалення механізму надання житлових субсидій для підвищення ефективності цієї програми. У зв’язку з підвищенням цін на природний газ і теплову енергію в опалювальному сезоні 2016 – 2017 рр. прогнозується збільшення кількості сімей, які звернуться за призначенням субсидії.

За орієнтовними розрахунками, таких сімей в Україні може бути близько 8 мільйонів (в опалювальний період 2015/2016 рр. субсидії отримували близько 5,5 млн. родин).

Сьогодні у Державному бюджеті України на 2016 рік для надання пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг передбачено 35 млрд. грн.

Передбачається додатково збільшити зазначені видатки більш ніж на 5 млрд. грн. Це дасть змогу у повному обсязі забезпечити фінансування пільг і субсидій домогосподарствам, які не зможуть самостійно сплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги.

Пропозиції щодо збільшення фінансового ресурсу найближчим часом будуть направлені до Верховної Ради України для ухвалення відповідного рішення.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 04.05.2016 року

Попередній За чисте довкілля

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено