Конкурс-презентація тематичних дослідницько-пошукових робіт у Бурштинській ЗОШ №3

Конкурс-презентація тематичних дослідницько-пошукових робіт у Бурштинській ЗОШ №3

З ініціативи випускниці Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Джочки Ольги Петрівни, яка працює юристом у Львові, 01.12.2017р. відбувся конкурс-презентація тематичних дослідницько-пошукових робіт «УПА. Стежками рідного краю».

Цікаві матеріали представили у вигляді фотослайдів учні Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 та Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Діяльність школярів була спрямована на висвітлення національно-визвольної боротьби вояків УПА на теренах рідного краю. Вчитель історії Мазур Ірина Миколаївна згуртувала учнів з різних шкільних закладів, організувала цей захід так, щоб він став осередком єдності думок, поглядів на героїчну минувшину та власних думок про боротьбу за волю і незалежність держави сьогодні.

Презентація кожного учасника була схвалена і поцінована. Особливо вразила робота учня 8-А класу Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Мартинюка Романа. Він розповів про свого прапрадіда, який був вояком УПА, за свою активну діяльність був заарештований і був засланий у Караганду. Учні Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 у номінаціях зайняли 1 і 3 місце, а учні Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 – два других місця. Джочко Ольга Петрівна відзначила юних істориків-дослідників грошовою винагородою.

Тішилися успіхами вихованців вчителі історії: Сірик В. Й., Романів М. М. Такі заходи дають можливість активно залучати шкільну молодь до пошуково-дослідницької діяльності, а ще стають надійним містком співпраці і єднання поколінь.

Колектив учнів та вчителів Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 вдячні випускниці Джочці Ользі і багатьом іншим випускникам, які підтримують творчість учнів і є активними ініціаторами цінних ідей і заходів.

Опубліковано: 08.12.2017

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено