Конкурс «Музичний керівник року – 2018» в закладах дошкільної освіти

Конкурс «Музичний керівник року – 2018» в закладах дошкільної освіти

Згідно з наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА №523 від 01.10.2018 р. «Про проведення обласного конкурсу педагогічної майстерності працівників закладів дошкільної освіти «Музичний керівник року» у 2018 році» з 11 по 16 жовтня у місті був проведений конкурс між музичними керівниками дошкільних закладів.

Музичний керівник ЗДО №6 Гетьман Оксана Ярославівна показала колегам та журі музичне заняття в середній групі на тему «Звуки природи в музиці». Діти на занятті познайомились та пригадали різноманітні звуки природи. Музичний керівник уміло ввела ці звуки в музику. Настрій діток був романтично піднесеним. Педагог досягла мети заняття.

Музична розвага «Осінні забави» в ІІ молодшій групі закладу «Берізка» пройшла невимушено і цікаво. Музичний керівник Федуняк Лілія Дмитрівна з любов’ю та високим професіоналізмом вела дітей у світ природи. Дітки були надзвичайно веселі і водночас спокійні, добре розуміли завдання педагога. Різноманітні дидактичні матеріали, дитячі музичні інструменти робили розвагу інтерактивною та веселою.

Свято осені у дошкільному закладі «Світлячок» – це весела забава і для вихованців, і для їх батьків. Музичні та хореографічні номери свята показали високий професіоналізм музичного керівника Торконяк Алли Василівни. Дошкільнята середньої групи гарно інтонують пісні, відчувають ритм та мелодії. Веселий настрій свята передався і гостям, і членам журі.

За підсумками конкурсу І місце присуджено музичному керівнику ЗДО №2 «Берізка» Федуняк Лілії Дмитрівні та рекомендовано участь в обласному етапі конкурсу «Музичний керівник року – 2018».

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради.

Попередній Спільний семінар педагогів-дошкільників Бурштина та Галицького району

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено