Конференція «Вишеград для України: підвищуючи енергоефективність. Засвоєні уроки та кращі практики»

Конференція «Вишеград для України: підвищуючи енергоефективність. Засвоєні уроки та кращі практики»

25-26 лютого у м. Львів відбулася конференція «Вишеград для України: підвищуючи енергоефективність. Засвоєні уроки та кращі практики», в рамках якої відбулася зустріч на рівні заступників міністрів профільних державних відомств та панельна дискусія за тематикою енергоефективності. Конференція проводилася в рамках реалізації проекту « Розбудова спроможності проведення реформи енергетичного сектору в Україні» та була організована Центром глобалістики «Стратегія ХХІ» разом з партнерськими організаціями Дослідницьким Центром Словацької асоціації зовнішньої політики та Асоціацією «Енергоефективні міста України».

Також 26 лютого відбулася презентація кращих проектів компаній Словацької Республіки, досвід яких можна застосовувати в Україні, а також зустріч  з донорськими організаціями (GIZ  UKRAINE, програми ПРООН, національні програми Посольства Швеції в Україні, Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» та ін.)

Учасники конференції ознайомились з досвідом словацьких друзів щодо термомодернізації будівель, реконструкції централізованого опалення, вуличного освітлення населених пунктів, ефективного управління енергоспоживання.

Бурштинську міську раду на конференції представляли перший заступник міського голови В. Гулик та спеціаліст – енергоменеджер                                 І. Навроцький.

 

7og-scjVbzk lhBQKEzvCj4

Опубліковано 29.02.2016 року

 

Попередній Уряд схвалив концепцію державної політики щодо розвитку національної видавничої справи та популяризації читання

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено